Jak se připojit do internetu a k CZfree přes AP Dvouramenná

Po roce provozu lze doufám AP Dvouramenná považovat za stabilní.

AP umožňuje omezený street access na 100kBit v obou směrech podle bodu "Neplatící uživatelé". Pokud by došlo k přetížení, nebo jiným škodlivým akcím proti AP, bude tato forma přístupu ukončena. Pokud chcete připojení zdarma (=street access), tak se k AP připojte a neobtěžujte mě prosím telefonem či Emailem. Veškeré technické informace, které musíte pro připojení znát, naleznente na této www prezentaci.

Připojení si můžete v klidu vyzkoušet vzhledem k tomu, že AP je otevřené.

V případě zájmu o připojení s lepšími parametry si vyberte tarif z nabídky poskytovatele připojení. Pokud tedy máte zájem, napište nejlépe na obchod zavináč heaven-czfree tečka net.
Můj Email je: fojtik@heaven-czfree.net, nebo Skype JaFojtik, nebo zavolat na telefon 774 612139.

V případě testování ostrého připojení po omezenou dobu je potřeba si vyžádat povolení od Heavenu a sdělit mi Vaši MAC adresu. Takto lze otestovat Vaši maximální dosažitelnou rychlost přenosu dat z a do internetu. Pokud snad nevíte co to je MAC adresa, i to se dozvíte na tomto webu v FAQ.

Také pokud máte zájem sami připojovat další uživatele, nevidím v tom žádný zásadní problém. Typickým příkladem takového připojení je WiFi client a na něm pak připojeni 2 nebo více uživatelů "drátem" v jednom domě.

Pokud budete mít zájem o připojení jen do CZF, ale nebudete chtít sdílet s námi naši internetovou konektivitu (a náklady na ni). Ale ani v tom případě není nic ztraceno, technicky to řešitelné určitě je, zbývalo by jen dohodnout konkrétní, především technické detaily.

Chtěl bych zdůraznit, že na AP Dvouramenná nevydělávám a vzniklo spíše z fandovství. AP je technicky (ne organizačně) součástí CZFree.Netu.